HAIS.SK

O nás

Spoločnosť Home&Industry Services s.r.o. je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou podnikajúcou v oblasti upratovacích služieb v bytových domoch, domácnostiach, rodinných domoch, podnikateľských objektoch (bankách, hoteloch, podnikateľských centrách, nemocniciach, zdravotníckych strediskách) priemyselných objektoch, ktorá poskytuje služby na vysoko profesionálnej úrovni. Individuálny a ústretový prístup k našim klientom je zárukou úspešnej vzájomnej spolupráce.

Našim cieľom je poskytnúť Vám služby, na ktoré sa budete vedieť vždy spoľahnúť. Veríme, že len vďaka kvalitne odvedenej práci môžeme dlhodobo prosperovať a rásť. Na základe individuálneho prístupu Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek na frekvenciu a rozsah upratovacích služieb, či čas vykonávania ponúkanych služieb.

Spoločnosť Home&Industry Services s.r.o. sa zaväzuje znášať hmotnú i právnu zodpovednosť za výkon činnosti svojich zamestnancov. Voči prípadným škodám na majetku zákazníkov, ktoré boli preukázateľne spôsobené alebo zavinené zamestnancami, je spoločnosť poistená.

HAIS.SK

Prečo práve my?

Výhodné ceny

Profesionálne čistenie

Férová spoločnosť

Komplexnosť služieb

Odborný personál

Kvalitné technológie

HAIS.SK

Naše služby

HAIS.SK

Čo o nás povedali?

HAIS.SK

Profesionálne upratovanie v praxi

Máte záujem o čistiace práce? Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru. Ozvite sa nám!